2018 senesine  kadar sitemizde bulunacak yeni promosyon ürünlerimizle sizlerde promosyon 2017 sezonunu bizimle yaşayın karlı çıkın. Erken promosyon yaptırımlarında özel indirimlerimiz den sizlerde yararlanabilirsiniz

Promosyon ajanda, promosyon kalem, promosyon kalem seti, promosyon anahtarlık, promosyon metal kalem, promosyon mermi kalem, promosyon plastik kalem, promosyon saat, promosyon tarihsiz defterler ve küçük cep defterleri, promosyon şemsiyeler, promosyon tablolar, promosyon plaketler, promosyon çakmaklar, promosyon masa setleri ve sumen takımları, promosyon çakı, metre, oto kokusu gibi bir hayli promosyon ürünümüzü sizlere daha iyi hizmet vermek emeli ile yeniledik.

2018 promosyon senesine bizimle girin istediğiniz promosyonu uygun ücret, özel tasarım ve kaliteli imalata sahip olun…

2018 promosyon seneyin tüm İzmir ve Türkiye’deki bütün müşterilerimiz için kazançlı ve verimli geçmesini dileriz.

NEDEN PROMOSYON YAPTIRMALISINIZ

Firmaların bilhassa yeni dönemleri başta olmak üzere kampanya dönemleri, mevsim ve ürün sezonlarında kendilerini müşterilerine daha iyi tanıtmak, sene süresince yada kampanya müddetince daimi göz önünde olmak için hazırlattıkları firma logo ve duyuruların basılı olduğu ürünlerdir.

Promosyon yaptıran firmaların giderek reklam ve kampanya için ayırdıkları bütçelerin geri dönüşünün oldukça fazla olduğunu hissetmiş, müesseseselleşmek hesabına hazırlatılan bu ürünlerin aylar ve yıllar süresince müşterilerinin yanında taşıdığı vazgeçilmez bir ürün olması nedeniyle aralarındaki bağı sağlamlaştırmıştır. Promosyon ürün yelpazesi oldukça geniştir.

Sene her sezonun da hazırlatılabilen promosyon olduğu gibi, yalnızca yılbaşlarında hazırlatılan takvimler ajandalar gibi ürünlerde mevcuttur. Bu açıdan promosyon hazırlatılırken kesinlikle emeline uygun olmalı oldu bitti ye getirilmemelidir. Turkuaz Promosyon olarak Tüm Türkiye promosyon çalışmalarında siz değerli müşterilerimize en güzel hizmeti vermekteyiz.

Emelimiz; müşterilerimize promosyon olsun diye promosyon yaptırmak değil, sektörünüz ve müşteri potansiyelinize en uygun çalışmaları yaparak fiyatı asgariye indirirken verimliliği maksimuma çıkartmaktır.

Yukarıdaki resimli kutucukları veya aşağıdaki linkleri tıklayarak kategorilerdeki promosyonlarımızı yakından inceleyebilir, Promosyon ürünlerimiz için hangi baskının uygun olduğunu ayrıntılı şekilde görebilirsiniz.

Turkuaz Promosyononlarca ürün ve binlerce renk ve çeşit farklılığı ile sizlere  hizmet vermektedir. Promosyon ürünlerinin baskısını, tasarımını, demo baskısını hazırlıyor, İstanbul içerisine kendi araçlarımızla, İstanbul dışına anlaşmalı kargolarla gönderim yapıyoruz.

NEDEN PROMOSYON YAPTIRMALISINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir